KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12144457

nr 1214 4457

Matti Haupt

(1912-1999), Finland

Blandteknik, Modell, Signerad, 23x23 ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:40:13

27/10 16:06:45 1      Vinnande bud

Matti Haupt

Läs mer om Matti Haupt